Ludzie lat `90

Urodziliście się w latach `90? W internecie ostatnimi czasy aż huczy oż melancholijnych wpisów o tym jakie mieliśmy super dzieciństwo, jak tęsknimy za walkmanami, grą w zbijaka, walką na drewniane pistolety i obroną orła w pegazusa.

Podpisuję się pod nimi obiema rękoma! Jednak jako już dwudziestokilkuletnia dziewczyna chciałabym zatrzymać z dzieciństwa te najlepsze rzeczy dla moich przyszłych pociech, a także uniknąć błędów, które w tamtych czasach popełniałam ja jako dziecko, no i dorośli jako opiekunowie.

Jestem Karolina.

Ta strona to przede wszystkim lista zabaw i gier z lat `90, które warto kultywować.
To też strona dla młodych rodziców bądź osób, które myślą o potomstwie pełna porad oscylujących wokół „jakie wartości przekazywane przez naszych rodziców wciąż są na topie”.
Dodatkowo to strona dla dziewczyn urodzonych w latach `90 – wszystkie jesteśmy w wieku, w którym jeszcze nie musimy TAK BARDZO martwić się o zmarszczki i starzenie się ciała, jednak to najlepszy czas, aby zadbać o nasze ciało – zarówno jako 18-latka z 1999roku, jak i 26-latka z 1990. :)

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>