TOP blogi kosmetyczne

Witajcie!

W końcu przyszła wiosna – tulipany goszczą u mnie na stole przez cały tydzień! Uwielbiam zapach kwitnących drzew, śpiew ptaków o poranku – w końcu natura budzi się do życia… :)
Niedługo w mojej szafie i kosmetyczce powinnam zrobić wiosenne porządki. Dziś chcę wam przedstawić moich wspomagaczy! Czyli listę blogów, które staram się regularnie śledzić i dzięki nim kreuję swoją zakupową „whishlistę” dotyczącą kosmetyków, ubrań, dodatków itd. :)

http://www.bykamila-jk.pl/

Dzięki temu, że Kamila to matka, żona (i kochanka, hihi), i spełnia się w wielu rolach, jest dla mnie świetnym źródłem informacji. Jej opinie są nie tylko argumentowane „wydaje mi sie”, ale poprzez wypróbowywanie, zagłębienie się w temat.


http://www.potejstronielustra.pl/

Ten blog z kolei zawse zachwyca mnie wyglądem – te kolory, zdjęcia – jest przepiękny do patrzenia! Brawo za ciekawe artykuły oraz za jednostajność w robieniu zdjęć w tym samym stylu. Uwielbiam tu wracać. :)


https://www.instagram.com/panikaskas/

To z kolei instagram bloga http://www.klubkosmetyczny.pl/. I szczerze – to właśnie instagram mnie najbardziej inspiruje – te krótkie opisy, przepiękne zdjęcia. Cudo! Bardzo polecam wszystkim, którzy mają konto na instagramie. :)


http://www.nuttinbutstyle.com/

Ten blog kocham i niekocham. :) :) Jest tam masa inspiracji dotyczących wystroju wnętrz, które są niesamowite! Zawsze po wpisie na ten temat przeszukuję Ikeę, albo aliexpress, albo allegro, albo google :D i tylko marzę o zmianie swojego mieszkanka… Ale to by się liczyło jako wiosenne porządki, prawda? ;)

A Wy, które blogi śledzicie? Macie swoją ulubioną listę?

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>