Fajne Vlogi, blogi kosmetyczne od MJ

Przetrząsamy internet w poszukiwaniu informacji oraz opinii prawdziwych ekspertów w branży kosmetycznej. Samych blogów kosmetycznych jest około 2 tysiące, więc nie należy to do rzeczy łatwych, wybranie tych wiarygodnych spośród tak ogromnego źródła wiadomości.

Natrafiłam na bloga MJ, która z wykształcenia jest chemikiem i kosmetyczką. W jej tekstach znajdziemy informacje o zabiegach gabinetowych, problemach skórnych, pielęgnacji domowej, analizie kosmetyków i makijażu.

Znajdziemy u niej również listę vlogów, blogów i serwisów, na którą warto zajrzeć i z której można także czerpać wiedzę – spójrz na te blogi kosmetyczne od MJ.

Co w nich znajdziemy?

  • Pielęgnację i kosmetyki prosto z Korei (Azjatycki Cukier)
  • Zabiegi z medycyny estetycznej (Dr Wasiluk)
  • Analizę składów chemicznych kosmetyków (Piggy Peg).

Są inne, ale te zafascynowały mnie najbardziej. Sami sprawdźcie tą listę i jeśli znacie ciekawe miejsca, które warto czytać lub oglądać, by uciekać przed starzeniem ;) to wrzucajcie w komentarz. Na wszystkie wejdę! :)

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>